W dniach 14-15.06.2024 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim, w których wzięło udział niemal 170 uczestników reprezentujących 48 uczelni.

▶Trasa, na której ścigali się zawodnicy, miała długość 3 km i 140 metrów i wiła się po Koziej Górce w Bielsku-Białej.

W pierwszym dniu zawodów przeprowadzono wyścigi w formule indywidualnej jazdy na czas, gdzie nasza studentka – Aleksandra Szaturska – zajęła 26 miejsce wśród wszystkich studentek, oraz 6 pozycje w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych 👏👏👏

▶Kolejnego dnia podczas startu wspólnego zakończyła rywalizację na miejscach 29 i 7 🥳🥳

💙Dodatkowo po dwóch ciężkich dniach rywalizacji Ola w sobotę w nocy wróciła do Warszawy i w niedziele rano stanęła na starcie Mistrzostw Polski MTBO.

‼Po ponad półtorej godziny i emocjonującym finiszu pod górę wpadła na metę jako trzecia zawodniczka – 17 sekund przed swoją rywalką, dzięki czemu została II- vice Mistrzynią Polski MTBO ze startu masowego.

OLA WIELKIE GRATULACJE ‼🏆🏆🏆JESTEŚ NAJLEPSZA🥉🏆👏🥳💙

#warszawskaakademiamedyczna#spotkajmysiewwam#fizjoterapiawam#fizjoterapia#akademiamedyczna#nauka#Akademia#WarsawMedicalAcademy#akademia#WAM#academy#Edukacja#studentka#medycyna#zawodymedyczne#student#ksztalcenie#WarszawskaAkademiaMedyczna#akademickiemistrzostwa#uczelniamedyczna#gratulacje#duma#podziękowanie#uczelnamedyczna#AZS#AZSWAM#mistrzostwapolskiwkolarstwiegórskim